| sica2 a întrebat:

Care grafica pentru jocuri e mai buna, pc sau consola? Vreau sa stiu chestia asta ca vreau sa imi cumpar, dar nu stiu care e mai grozava in grafica.Dau funda celor care imi ofera un raspuns bun.

1 răspuns:
| Junior_Hash_1995 a răspuns:

Consola. Cea mai buna grafica este pe consola. Hai sa zicem si pe PC. Uite cum e faza: pe PC trebuie sa ai placa video buna, proccesorul, etc. La consola te poti juca jocuri bune, cum ar fi : Titanfall, Battlefield, Far Cry 3, Watch Dogs. Ca sa poti juca aceste jocuri, trebuie sa ai spatiu pe consola. Adica sa iti cumperi o consola cu 500 GB ca sa poti rula mai multe jocuri. Concluzice: Consola.happy Funda?