| dameit9 a întrebat:

Care imi da si mie un metin asemanator dar asemanator sa faci level sa poti evolua arme epice cu metin2 mage
Va RoooG funda!

Răspuns Câştigător
| iuliana2002 a răspuns:

Sa itispun un metin de cazi pe spate! nu stiu daca stii de metin2yoneis e cel mai tare metin numai ca e ceva un pic ciudat ca jocu e in mexicanadar exista multi romani si primesti la inceput un cal inarmat cu aur asa si faci lvl foarte repede in 1 ora daca joci si numai joci adica cresti faci lvl 100 si faci bani repede ai auzit de 1k 1kk si mai e si un 1kkk dar e maxim 2 kkk eu am cont cu lvl toate 130 137 depinde care caracter! ok si dau seitu nu? si e greu sa faci cont iti fac eu unu ok trimite-mi mesaj pe TPU ok Site: http//MetinYoneis.com nu am scris bine dar nu prea mai merge netu nu stiu de ce! bine funda te rog!

| dameit9 explică (pentru iuliana2002):

Nu e greu sa faci cont... tocamai mi-am facut
ai primit funda

6 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

A praf steel asta de 1000 mai bun Uite aici are 6 CH metinul e deschis de crand sunt maxim on player 400 sau 450 leval maxim 250 evoluti la armuri sau arme multe rau rata yang 1000% experienta 700% cresti cat de cat greu uitel aici http://metin2freedom.com/

| Katalyn000 a răspuns:

Ma iuliana2002 nu-mi merge site-ul da-mi te rog damil bun ca vreau sa incerc sa vad cu e ia id de mess: xmariusxx

| Katalyn000 a răspuns:

Bagami id meu de mess si mai bv acolo

| kalossss a răspuns:

Mai exista desigur este wow welcraft scuze daca n-am scris bine crosfire si mai sunt astea tile zic eu dar wow este cu plata