| 1123456789 a întrebat:

Care imi poate spune si mie daca >Failed to initialize Direct3D 9.
Make sure you have DirectX 9.0c installed, have drivers for your
graphics card and have not disabled 3D acceleration
in display settings. Ce vrea sa spuna, ca tocmai am instalat windows 7 si n-am toate programele. Ce programe trebuiesc sa am sa joci MT2, sau ce are. Dau funda.Va rog frumos!

2 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Trebuie sa ai DirectX-ul instalat.cauta pe goagle! tongue

| SerbanSnake a răspuns:

Iti da eroarea aceasta din cauza ca nu ai instalat direct x, si driverele placii video uite aici direct x, http://filehippo.com/download_directx/ iar pentru placa video nu stiu ce drivere sa-ti dau pentru ca nu stiu ce placa ai dar probabil ai cd la ea, bafta!