| costzy a întrebat:

Care imi poate spune si mie niste coduri bonus farmerama 2012

7 răspunsuri:
| sincara1 a răspuns:

Si eu vreau! dar nu gasesc!
daca gasesti comenteaza la rasp meu!

| costzy explică (pentru sincara1):

Snowdome
pretzel
award
socialstar
doar pastea 4 le stiu si sunt valabile pana la sfarsitu luni ianuarie
funda

| sincara1 a răspuns (pentru costzy):

Super tare omule mersi mult! dar sa iti zic ceva : dc prmul n-a mers? eu am lv 29 si fac 30! dc nu a mers primul cod? si ti-am dat funda!

| sincara1 a răspuns (pentru costzy):

Aaaaau! scuze n-am stiut ca nu merge sa dau funda ca tu ai pus intrebarea! stai ca pun o intrebare si mai zi o data codurile astea si acolo merge sa iti dau funda! intrebarea este : cine stie niste coduri pentru farmerama?

| necsarafael a răspuns (pentru sincara1):

Iti dau eu un cod bonus award

| Stefanutz_Panaete_1998 a răspuns:

Un cod pentru recoltator grajdar si ink ceva este"helpinghand"sper sa va fie de folos

| Alex_Leoca_1992 a răspuns:

Champion2012 :::: iti da 150 EXP Ori ce level ai cum ar veni 150 exp x level 40... si 2 stele