| mrCMircea a întrebat:

Care joaca counter-strike, are steam si poate sa ma ajute cu ceva? Nu trebuie decat sa ii trimit o invtatie pe un site de gathere, publice, etc numit playzeek.com pe care joci gathere/pe public si primesti puncte. Trebuie sa dau 3 invitatii pentru a primi premium care ma ajuta sa fac gathere. Conditia este sa ai steam, le voi da funda fiecaruia care ma ajuta si voi ramane dator. Multumesc!

1 răspuns:
| Mentalist09 a răspuns:

Poti sa imi dai mie invitatie si te ajut eu. : d_a_r_i_u_s_9_9@yahoo.com Funda? big grin