| valentinamarinamary a întrebat:

Care joaca sims 2 dati-mi si mie sfaturi idei ect pentru joc si parole in afara de parola de bani!

Răspuns Câştigător
| Dedelyna a răspuns:

Pai dai ctrl + shift + C si o sa iti apara o casuta si in casuta aia scrii : BoolProp TestingCheatsEnabled true si apoi dai pe unul dintre membrii familiai apesi clik pe el si shift deodata si o sa iti apara mai multe unde poti sa-l faci batran sa creasca mai repede sa fie ziua lui maine, sa slabeasca si sa ii cresti toae chestiile alea etc. sper ca ti-am fost de ajutor, fundita? :*