| Pishtii a întrebat:

Care joaca terraria si imi poate spune cum pot mineri demonita si cum pot distruge coruptia.( terraria sand is overpowered versiunea 1.1.2)

Răspuns Câştigător
| ScoutLT a răspuns:

Demonita se mineaza cu tarnacopul de aur.
Iar coruptia se opreste (pentru un anumit timp) cu saculetul mov de la femeia din jungla.

P.S. Nu se poate opri permanent
Funda?

| ScoutLT a răspuns (pentru ScoutLT):

In legatura cu demonita, daca nu sti-ai (desi cred ca stii) demonita primesti si de la omorarea bosilor.
Uite o chestie si eu joc terraria, asa ca daca vrei sa jucam amandoi, eu accept

1 răspuns: