| Mihai2001ionut a întrebat:

Care joc vi se pare mai reușit? Far cry 5 sau far cry 6 ci și la grafică

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?
Inca pasionat de jocuri pentru 10 ani?

| Mihai2001ionut explică (pentru Violleta2022):

Da dacă te roade întrebarea ta pe dinăuntru.

| Mihai2001ionut explică (pentru Violleta2022):

Se pare că te roade întrebarea me-a despre jocuri pe dinăuntru. La urma urmei fiecare vorbește despre ce îi place.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai2001ionut):

Nu ma roade nimic, doar vrea sa stiu cum sa-ti raspund, ca unui copilas de 10 ani, care este pasionat de asemenea joculete sau ca unui batran ramolit care nu mai are nimic de facut la pensie si a dat in mintea copiilor, jucandu-se toata ziua.

| Mihai2001ionut explică (pentru Violleta2022):

Hai lasă-mă cu de astea și plimbă ursu. Si oricum am răspuns in categoria de jocuri video. Dacă nici nu ești interesată de așa ceva trebuia să îmi ignori întrebarea de la bun început. Tu te-ai băgat singură în seamă ca o babă cufurită care nu mai știe ce îi oferă viața in al 12-lea ceas

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai2001ionut):

Probabil ca asa-i spui si maica-tii "baba cufurita", de aia nu esti capabil sa scoti ceva mai inteligent sau respectuos din tine, ca nu te duce mintea.

| Mihai2001ionut explică (pentru Violleta2022):

Nu mai vorbi despre respect deoarece nu mă cunoști. Punem punct acestei discuții. Nu trebuie să ne certăm dintr-un simplu subiect. Nu am nimic cu tine ci nici tu cu mine doar că trebuia să mă ignori de la bun început când am adresat întrebarea aceea.

| user0010 a răspuns:

Farcry 6.

| 4n0n1m0us a răspuns:

Far Cry 6, clar, doar pentru DLC-ul cu Vaas, sunt mare fan FC3.