| Cosmin_5281 a întrebat:

Care joc vi se pare mai reusit Pes 2011 sau Fifa 2011? big grin

Răspuns Câştigător
| Biu90 a răspuns:

Sunt adeptul Pes inca de acum cativa ani. Mi se pare mult mai real si un control extraordinar. Deci dupa parerea mea Pes e cel mai bun!

2 răspunsuri:
| Sylar_9688 a răspuns:

Avand in vedere versiunile de pe PC ale acestor doua jocuri, Fifa 11 si Pes 11, pot spune ca Fifa 11 este cu o clasa si jumatate peste Pes 11 in acest an. Motorul grafic Next-Gen folosit la Fifa 11 este o inovatie in materie de jocuri pe PC.

| andy1108 a răspuns:

Dupa mine Pes 2011 ar fi mai reusit dar fiecare cu parerile lui!