| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Care ma ajuta sa fac Redirecte pentru Counter-Strike 1.6 fakehlds sau normale la sv meu vreau redirecte si v ajut cu ce vreti va dau admin va fac serverbatting eyelashes vil fac sa va conectati XE: connect nume.no-ip.info

Plzz care ma poate ajuta Sa lase Yahoo.com happy sau sa-mi lase un mesaj cu ID LUI DE MES

3 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Uite id meu bossdamani@rocketmail.com app daca dai add id se scrie cu tot cu @rocketmail.com ast add vreau sa vb u tine despre ceva

| Ponce a răspuns:

Uite id meu bossdamani@rocketmail.com

| Ponce a răspuns:

Daca vrei te ajut eu sh redirecte+evidenta gratis da add la eu_s7ven93