| cuticaadrian2 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa imi fac serverul de metin2 Functional prin teamviewer? Va rog.

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Chiar vreau sa vad cati doritor vor fii.
2 Pe TPU 95% cer sa fie GM dar nu stiu nimic legat de server sau de Mt2, iar 5% stiu sa faca un server si stiu ceva de Mt2.
3 Poti sa il faci si singur ca nu o sa vezi doritori care sa te ajute.

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Incerc de cateva zile sa imi fac, am mai avut in trecut sv facut de mine dar acum imi da erori intr-una, am incercat de mai multe ori, si pe pc si pe laptop dar nu ma descurc...Te rog, daca vrei sa ma ajuti in privat?

27 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

O intrebare eu cu ce ma aleg din toate treaba asta in afara de (GM, sau Funda)?
Altceva?

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Ai dreptate cu asta, tu nu te alegi cu nimic material...
Te-ai alege doar cu faptul ca ai ajuta o persoana, atat...Chiar as avea nevoie de ajutorul tau, fiindca chiar te pricepi

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Problema da eu iti fac cat dureaza (cateva minute sau cateva ore sa zicem asa).
Tu te alegi cu servarul facut.
Chiar daca am ajutat pe cineva, eu nu m-am ales cu nimica cum ar veni.Ca de pe urma acelui server tu castigi ceva sa zicem dar eu ce castig?

Eu nu ma refer la bani sau la altceva (eu iti fac servarul tu imi dai ceva in schimb) (schimb pe schimb). Asta a fost ca un mic exemplu.

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Pai si ce ai vrea in schimb(sau ce as putea sa-ti ofer)?
Eu oricum nu as face bani sau altceva material cu serverul, doar m-am juca cu prietenii mei, ATat...Deci ce ai vrea sa-ti ofer in schimb?

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Eu am zis eu iti fac servarul.
Tu ce imi dai la schimb (ceva care tu ai si nu am eu)?

Exbig grinaca stii ce inseamna acest vers vei intelege (nu o gasesti pe internet ca este vorba de logica).
Unul este totul, totul este unul.

| cuticaadrian2 explică:

Hmm adica daca iti spun raspunusl imi faci server?
Pai:Unul pentru toti, toti pentru unul.
Cred ca asta e raspunsul

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Nu acesta este raspunsul (este gresit).

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Deci pana la urma ma ajuti si pe mine cu serverul de metin?
Vreau un raspuns direct

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Eu iti fac servarul dar ce castig daca iti fac eu servarul? Eu nu ma aleg cu nimic decat cu timp pierdut?

Raspuns directbig grina si nu.
Daca nu ai nimic sa imi dai la schimb raspunsul este NU.

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Pai spune odata ce vrei?

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Eu iti ofer sansa sa faci un schimb.
Sa imi dai Tranfic,vizualizari, Sistem, information IT, etc.
Eu sunt in domeniul IT, ceva din IT ceva care eu nu am si imi trebuie.
Imi zici maine raspunsul si daca este ceva care imi trebuie iti fac servarul.

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Frate,eu am doar 14 ani, habar nu am cu ce sa te ajut in domeniul IT

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

O intrebare tu mai vrei sa iti mai fac servarul de Mt2 sau nu?
Oricum imi ramai dator?

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Da man, mai vreau.
Normal ca iti raman dator

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

1 Eu te-am adaugat pe mes.
2 Maine ma ocup de server.
3 Vezi sa ai toate programele necesare pentru server:
Navicat
Filezila
Portmap
Virtualbox
Server Files
Clientul
Xampp
Homapage
Extractorul de fisiere (pentru client).

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Le am pe toate exceptand un server files bun.
Ce sv file imi recomanzi?

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Gasesti Server files la Subiecte nu la Anunturi:
http://4metin.ro/serverfiles/

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Man,cam pe la ce ora ne ocupam de server?

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Eu am zis sa fie cat mai devreme.Chiar si acuma sa termini mai repede.
Ca de maine pana Vineri eu nu mai stau sa iti fac eu servarul.

| AdiRed a răspuns (pentru DragomirMihail2020):

Ok,hai sa ne apucam, dar mie pe mess imi apare ca nu te am in lista.

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru AdiRed):

?

| AdiRed a răspuns (pentru DragomirMihail2020):

Am gresit conturile, tot eu sunt.

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Vad ca te-ai conectat la teamviewer, nu ne apucam de server?

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

De ce nu raspunzi pe mess?

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

O intrebare m-ai adaugat in lista (eu da dar tu)?

| cuticaadrian2 explică (pentru DragomirMihail2020):

Pe mailul adita_boy15 nu ma lasa sa te adaug, imi a o eroare, nu stiu dc.
Asa ca vorbim pe mailul cuticaadrian@yahoo.com