| adrian120 a întrebat:

Care placa video este mai buna?
Placa video Gigabyte nVidia GeForce GT630, 1GB, GDDR3, DVI, HDMI, PCI-E sau
Placa video Sapphire AMD Radeon HD6570 1GB GDDR3 HDMI, DVI-D, VGA?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adrian120 explică:

Da pentru ca Gigabyte iti da mai multe sanse sa joci mult mai multr jocuri si sa bagi windows 7, 8, vista.etc.Funda?

6 răspunsuri:
| Metals25 a răspuns:

Placa Gigabyte

| Metals25 a răspuns:

PLaca Gigabyte.

| adrian120 explică (pentru Metals25):

Cu mult decat Radeon?

| adrian120 explică (pentru adrian120):

Da pentru ca Gigabyte iti da mai multe sanse sa joci mult mai multr jocuri si sa bagi windows 7, 8, vista.etc.Funda?

| Metals25 a răspuns:

Da pentru ca pe Gigabyte poti baga divferite windowsuri 7, 8, vista

| adrian120 explică (pentru Metals25):

Da si eu m-am uitat pe youtube si se pare ca este mai buna radeon

| Metals25 a răspuns (pentru adrian120):

Intra pe emag.ro si scrie cum se numesc ambele placi!