| 199609 a întrebat:

Care stie cum sa deblochez un cont(numele cuiva) pe care l-am blocat pe facebook?

Răspuns Câştigător
| mary1990 a răspuns:

Pai intri pe Facebook, te duci sus unde este aceea rotita si dai clic pe ea dupa o sa-ti apară mai multe porcari si te duci acolo unde scrie setarile contului si dupa ce intri si acolo, in stanga sunt mai multe optiuni si te duci la block dai acolo si o sa apară putin mai jos numele celui/celei pe care l-ai blocat si chiar lângă acesta se va afla optiunea deblocheaza si dai clic pe ea si dupa dai confirm si gata... happy