| ReFr3Sh a întrebat:

Care stie cum sa deblochez un cont pe metin2 dinamik ca imi zice contul este banat si nu stiu cum sa-l deblochez imi zice si mie cineva cum sa-l deblochez ca n-am nici caracter pe el ca nu merge sa intru zice cont banat daca puteti dati-mi si mie unul gol dar sa mearga contactati-ma la id alex.marian73@yahoo.com sau ziceti-mi aici cum sa-l deblochez dau funda.

1 răspuns:
| uNNe a răspuns:

Daca e banat depinde cat ai timpul poate fi cateva zile sau permanent daca e banat singurul lucru pe care-l poti face este alt cont funda?big grin te rog