| passarisMB a întrebat:

Care stie despre teamviewer? Daca dau id si parola de acolo la cineva sa-mi faca unele setari in pc,acel cineva va putea intra ori de cate ori vrea si imi va umbla in pc? sau pot schimba parola ca sa nu o mai stie acea persoana?Sper sa ma ajute cineva care stie.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| WhiteShadow238 a răspuns:

Pai nu este chiar asa!
Intri in TeamViewer si unde scrie parola uitate atent si dupa inchide team viewer si intra iar in el si vei vedea ca s-a schimbat deci nu ai de ce sa iti faci griji si oricum trebuie sa aveti aman2 odata team viewer deschis ca sa poata intra la tine in PC deci fara grijiwinking
( FUNDA? big grin )

2 răspunsuri:
| InS3rT a răspuns:

Parola nu se schimba chiar dupa ce persoana respectiva a iesit. Daca nu inchizi teamviewer iti mai poate intra. Daca il inchizi ti se schimba parola.

Oricum daca e o persoana straina si vezi ca face prostioare la tine in PC il deconectezi ...inchizand teamviewer. ( alta idee ar fi sa faci cum am facut eu, a vrut cineva sa imi puna parola la pc prin team viewer, m-am speriat si am dat repede restart la calculator laughing )

| Baddboy a răspuns:

Nu poate si se schimba si in primul rand trebuie sa"ai dai accept la cineva chiar daca i"ai zis parola si id.