| Pastilatul a întrebat:

Care stie servere minecraft romanesti sau orice servere?

10 răspunsuri:
| robert0802004 a răspuns:

Stiu eu un server care nu e roman dar e super are hunger games, mini games, creative, survival, skyblock si multe altele serverul nu e premium e in constructie dar are foarte multe si e super pe survival nu exista bloc de protectie iti trebuie semn pe care sa il pui pe un cufar sau un aragaz sa il faci doar pentru tine nu scrii nimic pe semn apare acolo dar trebuie sa i lpui pe cufar. Sper ca te-am ajutat. Sper sa iti placa!

| Adycool a răspuns:

Mc.gamebox.ro
Mc.b-zone.ro
sv.minecraftromania.ro
rpg.minecraftromania.ro
bfbminecraft.inter.md

Funda?

| Minecraft123 a răspuns (pentru Adycool):

Mie mi-a mers sv Mc.b-zone.ro dar ma scoate mereu toti poti sa le spui sa nu ma mai scoata daca esti admin please

| Coctail_Claudiu_S._1998 a răspuns:

Mc.legendcs.com deschis 24/7 rpg deschisi la sugestii cu plug-in de shop si multe altele versiune 1.7.9

| grierosuandrei a răspuns:

Salut intra pe sv-ul meu ip:192.168.0.100 e la inceput de e calumea.

| fAnt0m1tzA a răspuns:

Intrati pe serverul meu de minecraft! 1.6.2! este abia facut! avem de tote pe el si skyblock, warpuri,, si unde mai pui ca la spawn iti iei lemn, mancare gratis. tot acolo poti seta vremea...serverul este hostat asa ca este deschis 24/24! va astept! aa si la inceput primiti protectii si cai gratuit! ip: 193.84.64.75 va asptept

| Terenti_Nicu_1980 a răspuns:

e un server nou nout si va asteapla pe voi
e no premium

| Terenti_Nicu_1980 a răspuns:

| minemania a răspuns:

Am un server de 1.4.2 te fac op daca vii ip:5.212.32.240

| Platon_Geanina_1969 a răspuns:

Minecretfjocnritudor078tudoras09