| Nightmare_2673 a întrebat:

Care sunt cele mai bune programe de editat/făcut video pe care le cunoaşteţi (în afară de Movie Maker)? Aş dori să-mi recomandaţi un program bun, care poate fi uşor folosit, şi eventual free. Cele pe care le cunosc eu sunt: Movie Maker (exclus, aş vrea ceva mai bun), Sony Vegas Pro (10-11-12-13), Lightworks, Adobe Premiere, VideoPad, Movavi, Jaycut (Online editor), Pixlr. Dintre acestea ce mi-aţi recomanda? Sony Vegas mi se pare puţin cam complicat, eu aş înclina spre VideoPad. Ce părere aveţi? Ofer fundă! happy

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=kDOO-rfengo. Merge pentru ca si eu il am de aici. Funda?