| XSmokerxx a întrebat:

Care sunt cele mai tari jocuri de racing pe care le-ati jucat? Spuneti jocuri care chiar merita.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Grid 2 este foarte tare,are controlul cam greu dar este bine, daca era usor te plictiseai, are grafica buna, este bine optimizat, dupa mintea mea asta si driver san francisco sunt singurele jocuri care merita jucate

| StalpuL a răspuns:

Cel care mi-a placut cel mai mult a fost Nfs underground 2 pentru tunning
Live For Speed
Driver:San Fransisco
Whellman
Dirt 2 (asta are grafica misto)
Dirt 3(e mai nasol decat 2 dar merge)
Blur
Nfs world(merge doar online)
Flatout 1&2 (se busesc masinile super misto)
Colin mcrae rally 2005
Grid
F1 2012
Wrc:world rally championship
Burnout paradise
Crash time 3(esti un detectiv si urmaresti suspectii cu masina ii lovesti etc)
Si cam atat.

| StalpuL a răspuns (pentru bogdan324):

Asa e merge si driver sf dar se conduce masina ca dracu'