| Eddy1995 a întrebat:

Care sunt cele mai tari jocuri EVER! pentru PC
Dau

2 răspunsuri:
| 1AlexS a răspuns:

Fifa, Pes, Gta, Nfs, Zuma laughing, Counter Strike ......Sunt multe prietene

| catacatalin94 a răspuns:

Age of empire RomeTotalWar, Medieval 2TotalWar, Shogun2 TotalWar,WarcraftIII, StarcraftII, Man of war, etc.
Iar la alte genuri Metin2, world of tanks, battlefield2, nfs, diablo, insane, MASS EFFECT 3, DARKSIDERS II, Resident Evil 4, Halo,X-COM: UFO Defense,Star Wars TIE Fighter,Civilization IV,Call of Duty,Company of Heroes,Command & Conquer,Unreal Tournament,Gothic, Assassin`s Creed, Heroes, Jagged Alliance 2, etc.