| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Care sunt cele mai tari jocuri shooter? In afara de CS, Call of duty, etc... Ceva de genul S4League sau MicroVolts...Ms!

3 răspunsuri:
| Furti a răspuns:

Medal of honor Afghanistan
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of duty Black Ops
Battlefield 3
Medal Of honor Airborne
Brother in Arms

Scuze ca am zis call of duty dar nu toate sunt full dexemplu Call of Duty MW 3 si Battlefield 3 sunt inca in faza de test incearca demo-urile...

| Marinake a răspuns:

Gears of War,Serious Sam,The Club,Dead Space, Resident Evil 4, Resident Evil 5

| Alex892 a răspuns:

Crysis(1 sau 2),Battlefield, Serious Sam, Cal of Juares(pentru jocuri gen call of duty) iar daca ai vrea ceva mai copilaros incearca mai in gen microvolts incearca BattlefieldHeroes sper ca ti-am fost de ajutor