| Marian_Denis_1992 a întrebat:

Care sunt raspunsuriIe, URGENT!

1 Dacă cineva trage în tine cu o armă, ai voie să fugi în zig-zag?
-Doar dacă fac roleplay.
-Nu, este considerat chicken-running.
-Da.
2 Ai voie să omori un jucător după ce l-ai jefuit dacă acesta ameninţă că sună la poliţie?
-Da.
-Nu.
-Acesta nu are voie să sune la poliţie.
3 Ce reprezintă termenul de mixing?
-Când spui informații OOC pe chatul IC.
-Când vorbești în alte limbi în afară de română pe un chat IC.
-Când ești întrebat pe chatul OOC ceva și răspunzi pe chatul IC sau invers.
4 Ai voie să faci o acţiune ilegală într-o zonă publică între orele 06:00 şi 22:00?
-Nu.
-Da.
-Doar în spitale.
5 Ai voie să abuzezi sexual de cineva (prostituţie, viol etc)?
-Doar cu acordul OOC al ambelor părţi.
-Da.
-Nu.
6 Ai voie să foloseşti termeni precum "full v5" sau "0 accidente" într-un anunţ (/ad)?
-Depinde de modelul maşinii pe care îl vând.
-Nu.
-Da.
7 Ce reprezintă ninja-jacking-ul?
-Să sar pe stradă ca un ninja, lovind diferiți jucători.
-Să jefuiesc pe cineva, amenințându-l cu o sabie sau un cuțit.
-Să fur mașina cuiva fără RP.
8 Îţi poţi transfera bunurile de pe un cont pe altul?
-Doar dacă fac o cerere pe forum.
-Da, fără nicio problemă.
-Nu.
9 Care este limita admisă de server în cazul înșelătoriilor? Dar a jafurilor?
-$100.000 la înșelătorii și $2.000 la jafuri.
-$50.000 la înșelătorii și $2.000 la jafuri.
-$2.000 la înșelătorii și $50.000 la jafuri.
10 Ai voie să răpeşti un rang înalt din poliţie?
-Doar cu permisiunea respectivului.
-Nu.
-Doar cu permisiunea Head of Factions

1 răspuns:
| presus a răspuns:

1. Da
2. Nu
3. Cand esti intrebat pe chatul OOC ceva si raspunzi pe chatul IC sau invers
4. Nu
5. Nu
6. Da
7. Sa sar pe strada ca un ninja, lovind diferiti jucatori
8. Nu
9. $50.000 la inselatorii si $2.000 la jafuri.
10. Nu.
Ca la Bingo, vere!