| Adrian_Nagy_1999 a întrebat:

Cat costa schimbat windows de pe 32bit pe 64bit(si se poate fara sa pierd fisierele(jocurile, etc.))

2 răspunsuri:
| Best_GeOo_1990 a răspuns:

Da este posibila schimbarea windows-ului de pe 32 pe 64 fara pierderea datelor curente. Pretul schimbarii variaza de la 50 de lei pana la 150 depinde de service-ul la care te duci.

| Căluțoiu_Luca-Mihai_1984 a răspuns:

Pai costa cat un procesor nou de 64 de biti si un windows de 64 de biti.
Este posibil adica programele instalate sigur o sa le pierzi dar datele tale daca stii sa formatezi mhard disk-ul nu o sa le pierzi.