| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 a întrebat:

Cât costă un cont de minecraft premium si cum il pot plati (pot prin paypal?)

3 răspunsuri:
| MentalDisorder2 a răspuns:

20 euro
pe www.minecraft.com sau ceva de genu si da poti platii cu orice.
Dar nu prea are rost, tot ce primesti este acces pe serverele premium, care au chesti cam la fel cu cele crack
Decat sa dai banii pe un joc care o sa te obijnuesti cu el, mai bine da banii pe o excursie sau ceva.
Cu lucrurile te obijnuesti rapid, dar amintirile raman pentru toata viata.