| cacababa a întrebat:

Cat costa un psp spuneti PLZ? funda raspunsului corect+sampanie si daca raspundeti la alte intrebari de ale mele va dau raspunsul castigator daca intrebarea nu are!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Pretul este de la 400 de lei in sus pana la 800-900 (in functie de unde il iei -din ce magazin-).
Te-asi sfatui insa sa mai strangi bani si sa iti iei o versiune ceva mai noua poate un PS3 sau macar un PS2.(sau o consola IBOX)
Baftawinking

| cacababa explică:

Mersi, dar din real cam cat costa am auzit ca cam pe la 99 de lei nu?