Întrebare recomandată | Seby_Seby_1996_vFjd a întrebat:

Cat de bune sunt tastaturile wireless pentru gaming?

7 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Nu sunt bune, tentatia e mai mare sa le trantesti de pereti cand te enervezi pentru ca nu mai sunt tinute de niciun cablu laughing

| AlexSalling a răspuns:

Nu exista diferente. Se sincronizeaza perfect.

| Jakye a răspuns:

Salut,
Folosesc o tastatură și un mouse wireless pentru gaming și după părerea mea nu este o diferență dintre tastatura și mouse-ul USB.

| Seby_Seby_1996_vFjd explică (pentru Jakye):

Mersi mult, tocmai ce mi.am stricat o tastatura USB si sunt indecis daca sa-mi iau la fel sau una wireless

| Jakye a răspuns:

Poți cumpăra de aici, sunt foarte bune.
» https://www.pcgarage.ro/tastaturi/filtre/general-tehnologie-wireless/

| Magheti_Cristi_1995 a răspuns:

Nu este nici o diferenta, dar daca tastatura nu este de o calitate foarte buna, ma refer cand vrei o tastatura buna, si ieftina ca tot romanul, s-ar putea din cauza unui soc sau ceva si chiar dintr-o data din uzare se poate strica dispozitivul care face conexiunea wireless

| TamasAdrian a răspuns:

Ba sunt cele mai bune laughing)