| IonAlexandru3794 a întrebat:

Cate jocuri merg pe 500gb ssd?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce vrei sa iti instalezi. Daca vrei noul Call of Duty Modern Warfare cu tot cu Warzone iti papa 150 de GB. Red Dead Redemption 2 are peste 100, GTA V are vreo 80. Deja 330 sau dus cu trei jocuri.

| gamersamp12 a răspuns:

In ziua de azi vreo 3 jocuri doar... mai bine iei ssd pentru windows si in rest cumperi un hdd sata de 1~2 tera pentru jocuri.
Spre exemplu eu am 2 hdd-uri sata de cate 1 tera... am umplut doar unul dar cine stie ce jocuri mai apar.

| xPeyser a răspuns:

Poti incerca Metro Exodus
Are 50 GB pe putin

| Rares-george_Dulau_1998 a răspuns:

Depinde de dimensiunea jocului. Daca vrei jocuri precum Rainbow Six Siege care au 100+ gb cam 4. Daca vrei jocuri mai micute incap destul de multe.