| AlexRugina45 a întrebat:

Cate meciuri trebuie sa am castigate la cs:go ca sa trec la silver 2?

Răspuns Câştigător
| TheGuy92 a răspuns:

Nu functioneaza asa. Dupa 10 meciuri primesti un rank.Acel rank poate fi si Eagle Master.Ca sa treci la Silver II, doar joci.Jocul se bazeaza pe un sistem complicat de ELO care considera toate rundele si cate runde au luat sa castigi.Chestia e ca sunt oameni care au trecut la rank mai mare si la pierderi.

TL; DR Nu lasa altii sa castige pentru tine, castiga tu pentru ei.