| roby223 a întrebat:

Cate parti are jocul Half Life si care sunt?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

happy Ai intrat pe domeniul meu happy
Half life primul e cel mai interesant i-am dat capatul de peste 40 de ori pe urma sunt niste parti mai neoficiale ca Half life Blue Shift pe care il termini relativ usor pe urma mai sunt Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Half-Life: Alyx.

| roby223 explică (pentru aditimus):

Si eu l-am jucat pe cel original de vreo 10 ori... Jocul asta imi aduce aminte de copilarie

| aditimus a răspuns (pentru roby223):

Inseamna ca ai peste 32-35 de ani

| aditimus a răspuns (pentru roby223):

Iti recomand Project IGI sa il joci si eventual Swat 3

| roby223 explică (pentru aditimus):

Doar 25

| roby223 explică (pentru aditimus):

O sa le joc pe amandoua

| nigelb a răspuns (pentru aditimus):

Ai uitat Half Life: Opposing Force...

| aditimus a răspuns (pentru nigelb):

E doar in retea nu se pune happy, asa mai este si Team Fortress