| Kolors a întrebat:

Cati Rami trebuie sa am ca sa imi mearga GTA IV?

Răspuns Câştigător
| DraGutZUul a răspuns:

Poti sa ai si 512mb chiar si 256mb ram dar... daca nu ai procesorul si placa video...DEGEABA(procesor aprox.2. 5GHZ si placa video 1gb)winking. Bafta

5 răspunsuri:
| misuh a răspuns:

Memory/RAM: 1GB for XP and 1.5GB for Vista

Răspuns utilizator avertizat
| misuh a răspuns (pentru Kolors):

Cont pe site-uri cu cont cu bani.

Răspuns utilizator avertizat
| Apache a răspuns (pentru Kolors):

Omule daca chiar il vrei.ti l-am trimis pe mesaj privat
*ai acolo instructiuni de instalare.win rar, dameon tools, crack...etc*
dar tine de pc daca merge
Eu ti-am zis...fa un test sa aflii
Gta 4 consuma multe resurse..nu stiu ce fel de motor au folosit cand au creat jocul, dar chiar daca cerintele minime nu sunt exagerate...incepe sa se miste bine abia dupa ce ai placa video si procesorul....destul de noi, si minim 3gb rami