| TomaLorin a întrebat:

Caut cel mai misto metin2 private-server romanesc,

Răspuns Câştigător
| DanielaTfpt a răspuns:

Metin2gx,metin2uniquesmug

| TomaLorin explică (pentru DanielaTfpt):

Dati niste siteuri la fiecare metin si dau funda la cel mai bun apoi.

9 răspunsuri:
| pribegl a răspuns:

Http://storage.freeforums.org/prezentation-in-ro-for-zyclonius-t12.html

Nu e romanesc si asta e bine
Sunt romani asta e si mai bine

| Andrei4Lol a răspuns:

European metin 2.

| TomaLorin explică (pentru iceyps):

Am jucat stell am 250, altu...

| iceyps a răspuns (pentru TomaLorin):

Dami mie contul daca nu mai ai nevoie de elwinking

| LadyCriss a răspuns:

4Metin2, Metin2 United(s-a facut mai mijo), Metin2 Lunaris, Metin2 Steel

| LadyCriss a răspuns:

Metin2 United( S-a facut mai misto), Metin2 Steel, Metin2, Metin2 Yoneis.

| DrAkOs a răspuns:

Metin 2 yoneis cresti repede sabii si armuri noi pe care le ovoluezi bani faci super repede lvl am jucat 3 zile si am facut 142 e superrrrr