| Serbezeanu_Iulian_1976 a întrebat:

Caut coechipier minecraft 1.6.4 care sa aiba 11 12 sau 13 ani cu care sa fac un video despre minecraft cine doreste sa isi lase id de mes sau de skype

Răspuns Câştigător
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Eu,am 12 ani, id de skype: andythaboss Cînd vrei sa începem? laughing

| Serbezeanu_Iulian_1976 explică (pentru AndyNarutoShinobi):

Astazi
din cauza ca eu am timp doar vineri sambata si duminica uneori in timpul scolii

| AndyNarutoShinobi a răspuns (pentru Serbezeanu_Iulian_1976):

Ok,pai,hai tongue și nici eu nu pot în timpul scolii, doar vinerea, sîmbăta și duminica big grin

3 răspunsuri:
| Teodorof_Andrei_1986 a răspuns:

Am 11 ani. Pot si eu? Joc minecraft de 2 ani.