| Calin_Ciprian_1977 a întrebat:

Caut comunitate pentru server de samp este hostat!

1 răspuns:
| Cyx_Ovidiu_1995 a răspuns:

Welcome to GlobalForce Community!

Sign In [WWW.GLOBALFORCE.RO]

Create Account Bun venit pe GlobalForce Community, ca pe cele mai multe comunitati, trebuie sa te inregistrezi pentru a putea vizualiza categoriile sau topicurile sau pentru a putea posta.

Beneficiile unui cont:
Navigarea pe un forum bine pus la punct.
Profesionalism, seriozitate si maturitate.
Servere de calitate maxima.
Privilegiul de a invata si a afla lucruri noi.
Posibilitatea de a cunoaste oameni si de a-ti face prieteni.
Sansa si sprijinul de a-ti dezvolta planurile si ideile in lumea internetului.
Fi o parte din GlobalForce Community conectandu-te sau inregistrandu-te pe ea.(WWW.GLOBALFORCE.RO)

#ENJOY!