| DrariusXD a întrebat:

Caut cont de lol de lvl 30 care are multi campioni, daca nu mai jucati puteti sa mi-l dati

Răspuns Câştigător
| Raducanu13 a răspuns:

Frate, in primul rand nu o sa-ti dea nimeni asa ceva, iar in al doilea rand nu e asa de greu sa faci lvl 30. Daca vrei poti baga si tu 50 de lei in LoL si chiar nu e mult si iti bai XP Boost si faci lvl 30, iar de campioni daca ai DOAR unul bun ca Zed sau un campion cu care stii sa joci bine, o sa faci IP cu gramada. Sper ca nu te simti jignit de raspunsul meu. Daca vrei poate iti dau unul de cont 11 sau 10, dar nu cred ca il vrei big grin

| DrariusXD explică (pentru Raducanu13):

Imi dai contul de lvl 11

| Raducanu13 a răspuns (pentru DrariusXD):

Ai skype sau mess? Ca nu pot sa ti-l dau asa.

| DrariusXD explică (pentru Raducanu13):

Da skype drex2001