| Amada_5274 a întrebat:

Caut host free, domeniu, stie cineva?happy
Va rog.:X

Răspuns Câştigător
| CoNy_5377 a răspuns:

Http://www.50.ro
Iti ofera servicii de foarte mare calitate (adica eu am de la ei si nu am avut niciodata vreo problema).
In schimb, ei au sa pozitioneze pe site-ul tau doar niste reclame.
Iar adresa ta poate fi: www.Amada.la-bar.ro sau de genul, vezi sa scrie acolo pe site. Daca te referi prin domeniu la.ro.com sau.net gratuit, nu exista asa ceva. Daca vrei neaparat, cauta concursuri online, unde sa castiga domenii. Poate ai noroc;).