| ShadowSKQ90 a întrebat:

Caut jocuri "SHOOTER" (impuscaturi)cu grafica buna, sa le pot juca si online,, cel care imi zice cele mai tari jocuri are FUNDAwinking

5 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Incearca ava

| GhostRideR_6939 a răspuns:

APB:Reloaded Cel mai tare Joc Free 2 Play Grafica Super,Online, Haine la greu, Customizarea personajului prea tare.Jocul este free 2 play dar daca vrei sa rupi bagi si bani pentru arme speciale pentru premium care iti da mai multi bani la sfarsitul misiunilor etc.Ai si masina proprie pe care o tunezi cum vrei.Este un creator de simboluri super tare si sunt 2 parti:Cea buna:Enforcerii si cea rea:Criminalii.Sunt si arme LTL(Less Than Lethal)pentru enforceri care ametesc adversarul si poti sa il arestezi. Sper ca am fost de ajutor big grin.Dar ca sa iti mearga bine iti trebuie un calculator bunicel.

| Darko18 a răspuns:

Uite aici cateva dar nu prea cred ca o sa le poti juca online daca nu ii original jocu. : Medal of honor, BFBC2(Battlefield bad company 2), Call of duty Black ops, Crysis 2, Duke Nukem Forever, Sniper Ghost Warrior,... si CS laughing

| Miraj12 a răspuns:

A.V.A Online super grafica are jocul si i gen modern warfare

| Darkleo101 a răspuns:

Battlefield bad company 3, seiria F.E.A.R sau Dead Space 1 si 2. metal gear solid 4, Splinter Cell Conviction. Sper ca te-am ajutatwinking