| YoYoTudor a întrebat:

Caut metin Pvm orice rate dar sa cresti bine ca pe mondial arme epice armuri mape sa aiba skilluri G-P la magazin (nu 4yoursmt2) sa fie 24/24 cu detoate bonusurile ieftine iteme 2011 cu mc (NEAPARAT!) Care stie un metin si imi place VOT SI FUNDA mz

1 răspuns:
| Pitikot_6473 a răspuns:

Poti incerca Metin2Arena.Din armele de 65 faci arme epice, cresti bine, la unele caractere(fata sau baiat)armurile sunt colorate.In magazine gasesti licori(verzi,violet,roz,bleu,rosii, albastre)bonusuri, pergamente pentru upgrade.La gardienii de unde iei magiile iti poti lua si frizuri, ce iti trebuie pentru a face G si P.La magazinul de armuri gasesti orice armura in afara de:lvl 9, lvl 18, otel.La magazinul de arme gasesti arme de lv 30 pentru orice caracter, si alte arme. Sper ca te-am ajutathappy