| Madesz a întrebat:

Caut partener pentru solo/ duo rolling on the floor

12 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ma ofer eu! happy

| Madesz explică (pentru Nemessys):

Ce ign ai?

| Nemessys a răspuns (pentru Madesz):

Nemessys22

| Madesz explică (pentru Nemessys):

Ok. Maine joci niste normale?

| Nemessys a răspuns (pentru Madesz):

Nu prea joc normale...

| Superior a răspuns (pentru Nemessys):

Urasc normalele, acolo nu castigi nimic, la ranked castigi ceva, LP (chiar daca nu-i esential pentru. viata noastra, dar hey, te lauzi la prieteni xd)

| Nemessys a răspuns (pentru Superior):

Pe mine mă enervează ca e prea multa,, dezordine ". Adică 3 playeri se bat pentru mid. Sau dacă lui X nu îi convine sa joace suport, tronează. Și alte lucruri de genul. Așa la ranked e altceva. Eu numai de ala joc. Fiind divizie mica nu prea îmi pasa dacă pierd sau câștig. Însă dau tot ce pot. Și uneori mai fac greșeală sa testez campioni acolo rolling on the floor rolling on the floor. Dar meh. Nu prea am de regretat.

| Superior a răspuns (pentru Nemessys):

Si eu, dar de regula joc bine first-time.

| Nemessys a răspuns (pentru Superior):

laughing La fel si eu. Primul meci il joc super bine. restul'. Sau daca iau o pauza de 2-3 zile, in primul' meci deja car. Pauzele sunt foarte importante, insa pacat ca eu ma joc ca un disperat. XD

| Superior a răspuns:

Sunt foarte bun teemo adc.

| Madesz explică (pentru Superior):

Si eu Lux supp full ap

| Xdreaper21 a răspuns:

Rainbow six siege joci?