| duru1990 a întrebat:

Caut pe cineva sa ma ajute cu un sv de cs si forum ipb cei ce vor sa ma ajute sa lase mai jos id contact ...eu am o problema si nam pc vreo 2saptamani ofer acees full forum plus detinator pe sv in curand voi deschide 5sv de cs date in intretinere sv vor fi deschise non stop vaasteptam pe www.playrullz.ml

2 răspunsuri:
| trol123 a răspuns:

Facebook https://www.facebook.com/alex.ptc21 experienta 7 ani ( am 17 ani )

| Vitamin3 a răspuns:

Am experienta de 5 ani, daca mai e valabil, pot face sererulmult mai populat.