| StefanVLY a întrebat:

Caut server counter-strike deathrun knifemode! Poate si cu admine oferite pe redirecte si/sau experienta' Dau funda. FAST! :X

1 răspuns:
| MariooDeathRun a răspuns:

Cauti un Server de Death-run? Esti dispus sa donezi; O? Atunci locu tau este printre noi. Suntem o comunitate prietenoasa. Esti dispus sa donezi? Atunci add la Geabamario, sau dndsimon ( Vodafone- Orange - Cosmote ). Serverul este nou deschis. Admini excelenti de buni si experimentati : Owneri serverului sunt : Starr ^ Marioo. Adica euu Sii SpawN- Noi am depus ff multa munca pentru a face acest server
- Connect 79.113.231.135:27015 ( Server Off Momentand., il voi redeschide peste cateva ore sau maine depinde de celalat Owner. :)
- Toti admini sunt obligati s-a aive cont pe Forum : http://dr-playthegame.tequilaforum.net/
; o