| GwessWhoo a întrebat:

Caut server de cs nou facut... care are si da admin pot ajuta la populare stiu sa adminez

42 răspunsuri:
| glontz54 a răspuns:

Bm.pss-live.ro intrii ca ei cauta adminwinking nu e svr meu da stiu ca o sa accepte baftabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gresit categoria; aici nu se gasesc.

| TakeShy a răspuns:

Bai gwesshow ...categoriaaaa!

| snok1435 a răspuns:

Connect Capat.PwnTeam.Ro Sau Progresu.zapto.org cautam admin

| snok1435 a răspuns:

Cautam admini progresu.zapto.org pvpcs.zapto.org
one.federalcs.net
deva.federalcs.net www.federalcs.net doar o cerere

| snok1435 a răspuns:

Connect Furien2.cs1.ro Server mod furien
Slot gratis
Adminitrator cerere pe forum acceptata in 24 de ore

| MoldoAlex a răspuns:

Cs.xtremeplay.ro, cautam admini.
http://xtremeplay.ro/forum/

| lemoris11 a răspuns:

Respawn.Ecila.Ro id administrator bagdan_legend funda?

| lemoris11 a răspuns:

Go go go Furien2.FederalCs.net se cauta admin se da pentru o donatie mica sau chiar pentru ajutare la populatie

| CristofanMarian1999 a răspuns:

Piatra.gajik.net

| CrinelRosu a răspuns:

Connect Vip.BlueGaming.Ro 5 admine free grad maior in sus!

| Alecs24 a răspuns:

Connect Urziceni.LaLeagane un sv classic nou nout! ADMINE FREEE, Aduceti playeri pe sv si veti primii adminee Y! M Contact: llgurziceni ...Va asteptam pe sv Go Go Go

| valyybooss a răspuns:

Acesta este server-ul meu de curand l-am deschis 10.84.205.102:27015

| andreyusca2011 a răspuns:

Hai pe jbr.freakz.ro.Server jailbrek nou!@!

| sefuvostrul a răspuns:

93.118.228.140:27015 te astept dau admin

| Madalyn91 a răspuns:

Connect Star.csblackdevil.com
Dau admine mari! caut admini de noapte.serverul este non stop 32/32!
Id messenger! maddalyn_m26

| Madalyn91 a răspuns:

Connect Star.CsBlackDevil.Com Caut admini de noapte! de la ora 12 pana la 5, 6 dimineata! Serverul este full tot timpul noapte/zii! 32\32! pentru admine ADD maddalyn_m26

| DARKSHOT a răspuns:

Connect MD.REALCS.RO / IP: 89.40.233.213 / MOD Classic*

| Bosinceanu_Silviu_1993 a răspuns:

SpeCii.PsS-LiVe.Ro:28015. Te astept! happyId de mess este pe sv daca ai nevoiewinking

| HarlemShake a răspuns:

Connect zepa.cs16.ro,se cauta admini.

| alexu32 a răspuns:

Add me adidas.alex29

| an4r3y2234 a răspuns:

Baga y! m an4r3y_rusu@Yahoo.com Vb acolo

| tecktonell a răspuns:

Braila.Linecod.Com / 89.33.242.182:27015 Se dau admini Gratis Intrati si ceceti cerere pe forum http://linecod.com/forum/index.php?/forum/36-clasic-%C2%BB-Braila/ Este server Nou Pluginuri Noi FAra lag Ma gasiti si pe Y.M sweetsweet_boy

| domYoz a răspuns:

Extreme.wtfcs.com,e super serverul, daca aduci multi playeri iti dau grad mare.Detalii Y! M : extremeparadise@yahoo.com

| Nicoara_Radu_1990 a răspuns:

Pub.Expend.Ro!
add raduu. cs96!

| Fc_Petrolul_Catalin_1995 a răspuns:

Cata.cs16.ro
10.86.148.25:27016 (te rog bagami un admin si populeazal ) este serverul meu eu l-am facut dar te rog populeazal tu te rog

| alexandrualex001 a răspuns:

Connect Pgl.Olds.Ro IP - 46.102.116.102:27015
Server Clasic On 32/24 Ore!
Pluginuri noi si tari.
Nu este lag/ping pe server!
Cele mai bune mape!
Adminii sunt foarte prietenosi.
Reduceri la Rangurile de Admin.
Adminul se pai poate obtine aducand 4-5 playeri si 10 ore jucate.
Cautam admin cu experienta!
Pe server nu exista si nu vor exista codati.
Forum - http://olds.ro/forum/index.php?/forum/451-classicpgloldsro/
Comunitate - http://olds.ro/forum/
Facebook (Pgl.Olds.Ro) - https://www.facebook.com/pages/PglOldsRo/301535036669975?ref=hl
Contact: ID Y! M(Yahoo! Messenger) pgl_olds@yahoo.com & nemernicu_x28@yahoo.com

| mgz a răspuns:

Caut admini de noapte! intre orele 1- 7 dimineata! Serverul este non stop 32\32 full tot timpul noapte zii! Caut admini Seriosi! daca nu poti sta intre orele 1-7 dimineata NU da add! maddalyn_m26 ID Connect Star.CsBlackDevil.com Sau 89.44.246.33:27015