| NuAmCeFace a întrebat:

Caut server metin 2 pvp/pvm (sa am itm in magazine da sa trebueasca sa cresc, ratele 1000%, mape noi, fara donatii pentru bilete la mape noi, iteme 2010, cal militar, itemele din shop +9 dar sa le pot evolua, lv maxim 127-250, si va rog sa imi spuneti unde sa cresc, fara hamachi daca nu-i hostat 15/18-24)dau funda

4 răspunsuri:
| AsMuTT a răspuns:

Uite niste servare misto
metin2.lunaris
4yoursmetin2
metin2.arena
metin2.TDL
sper sa-ti placa eu as zice sa alegi 4yours este foare misto poti evolua areme foarte repede cu perle si perlele le faci foarte usor o sa vezi la uriel pafta si funditawinking

| Raulsass a răspuns:

Hammer mt2, PVP-NO-IP-INFO; sunt aman2 pvp. pvm cu rate 1000% nu gasesti... e un pvm fain cu evoluari si d'astea dar trebuie sa te dezvolti daca vrei sa ai arme si armuri legendare.candylongju (la asta stiu site : www.candylongju.net )