| SoccerJocker a întrebat:

Caut server privat de metin2 fara hamachi si sa nu fie pvp. Dar unul cu otel, sirius, etc in magazin si sa aiba rate mari, fara lag, s. a.

1 răspuns:
| smecheras54 a răspuns:

MT 2 advanced e inchis dar s e fac reparati se va deschide se da totu d e la zero deci poti sati faci cv sa ajungi repede in top dar sunt otele la magazin si la negustorulde arme sunt batalie arme din astea etc. dar fii atent bani sunt foarte repede ii faci si cresti la cutii roz daca-ti palce cand se deschide. Dai fundita?winking