| InSTiNktt a întrebat:

Caut servere de Counter-Strike, care da owner-fondator pe server pentru : Tin zilnic 10-15 redirecte, aduc lume, ii ajut cu forumul daca imi da gradul necesar, am experienta de 5 ani, daca vrea facem si un site pentru clanul serverului, daca are redirectele de la csservers fac rost si de minim 10 voturi + alte conditii care mi le spune detinatorul! Are cineva care are nevoie?:d:-s

Răspuns Câştigător
| Vasilică_Alex_1988 a răspuns:

Caut om serios pentru o colaborare. am server tot facut + xRedirect pe el Ofer fondator + acces FTP add :ejido_4_u

| Kaidda a răspuns (pentru Vasilică_Alex_1988):

Bai da mi add kaiddapzzlovva
varsta 16 stiu tot despre cs

6 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

Daca vrei admin cauta pe VEST.freakz.ro cu 10-15 redirecti iei ADMIN 50%, 50% iti trebuie max 20 ore ca sa primesti daca joci 30/40 meciuri cu scor mare si sunt 2/3 admin pe acolo cred ca o sa primesti

| InSTiNktt explică (pentru cosminc):

Si cam ce grad as primi?

| cosminc a răspuns (pentru InSTiNktt):

ADMINISTRATOR 8 ORe pe zi/ Helper mai putin de 8 ore ma refer la redirecti

| InSTiNktt explică:

Daca detine cineva server cs si are nevoie de owner-fondator sa zica serverul si sa ia YM meu : kns_onn25

| Apostol_Alin_1999 a răspuns:

Ne poti ajuta cu hostul? adica sa fi fondator da-mi raspunsul la id de mess alin_sebi99