| vladuss09 a întrebat:

Caut servere de cs sau minecraft sau samp(stunt) care cauta admini, dar nu prin donatii. Am experienta foarte buna in toate ca si admin.

Va rog postati aici cei care aveti servere sau care stiti servere care cauta admini. Multumesc!

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Furien : Furin.Ecila.Ro -> cel mai mic grad (10 ore - ai grija sa citesti regulamentu 95% nu o fac) - acces la kick/gag/slay/ban (esentialele)

Zombie : Zm. Cslr/MnX.Ro -> in jur de 25h pentru comenzile esentiale

Ambele sunt 32/32 aproape mereu. Stiu servere decat de furien si de zombie pentru ca nu joc cs/dr etc. (daca mai vrei cauta acolo pe counter ca sunt servere si intreaba daca se dau admine!)