| Olivers a întrebat:

Caut si eu cat mai multe jocuri : Actiune, SF, Horror interesante care sa te captiveze sa fie o poveste sau ceva frumos detalii despre pcul meu
Procesor : Intel Core i3 4160 @ 3. 60GHz

Haswell 22nm Technology

Ram: 6, 00GB Dual-Channel DDR3 @ 799MHz

Placa Video : SyncMaster (1280x1024@60Hz)

2047MB NVIDIA GeForce GT 730 (ASUStek Computer Inc)

Motherboard: ASRock H81M-VG4 (CPUSocket)

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai periculos mi se pare Outlast I, DLC sau Whistleblower si mai nou a aparut si partea II.
Asta fiind un action-horror survivor

Jocuri Sf si horror sunt multe si de felurite genuri

Daca iti plac shooterele incearca seria F.E.A.R. are tot ceea ce cauti tu!

| Ana_Tornean_1990 a răspuns:

Incearca outlast sau the walking dead sez 1, 2, 3 si a new frontier, ti-as sugera sa te joci twd big grin sau among the sleep