| Gicutzu23 a întrebat:

Caut si eu un RPG-uri single player k MU, Lineage, World of Warcraft am jucat si mi-au placut da n-au sfarsit, mananca prea mult timp(not that hardcore gamer, yet) asa ca vreau si eu un joc gen diablo de ex, armuri nice, quest nice, grafica nu am pretentie, mai mult hack&slash decat readin&thinkin (nu neverwinter), etc
So....bring it on big grin Cel mai bun raspuns dar sa fie multe primeste funda

1 răspuns:
| Andrei_Ilie_1990 a răspuns:

Microvolts,league of legend, conquer, metin, arma 3, call of duty