| GaNsTaR a întrebat:

Caut si eu un server de samp role play nu stunt dar sa fie hostat si cu un game mode bun. imi ziceti si mie un server de samp role play in care as putea deveni admin? daca aveti careva sau stiti vreun server de samp role play dati-mi add la Y! M: davidcool_boy + BUZZ!

Răspuns Câştigător
| RedForcer a răspuns:

Www.forteam.ro/forum! Avem server samp,+25 playeri in timpul zilei(deschis de 4 zile) Ai sansa la lider, GM-ul e foarte frumos! Probeaza. de ceva da-mi add la y! m : gabiku93@yahoo.com

32 răspunsuri:
| ionut_5013 a răspuns:

89.33.242.132:7777 Haide aici, suntem o comunitate noua, in cautare de staff si playeri big grin

| Mondor a răspuns:

Asta e un RP ff bun
Adress: 77.36.64.69.7777
Are cel mai mic ping si sunt aproape 100 palyer non stoplaughing
Funda!happy

| YoManYo a răspuns (pentru Mondor):

Samp.efl.ro este un sv rpg caare iti ofera un nrg si tec gratuit este foarte fain

| luma a răspuns:

Adress: Final version-server creator DMC
Ping: 14
Mode:R-zone v0.1
Map: San Andreas
Ip: 94.176.163.59:7777
primi 10 care intra promesc 30 rp cate o masina( avem multe infernus si bullet) si 10000000 de dolari

| creativeboy a răspuns:

HostName: [0.3x]PcSZone: Azi 21:00 Salariile+War+2Rp
Address: 93.119.26.65:7777
Players: 17 / 50
Ping: 16
Mode: PcSZone GF
Map: San Andreas

| Paul_Radu_1997 a răspuns:

HostName: [0.3z] newgamingzone.com
Address: 93.119.26.188:7777
Players: 10 / 50
Ping: 12
Mode: Deathrow v1.5
Map: LS

RPG.NEWGAMINGZONE.COM va asteapta, se ofera functii!+ eventuri

| vasi22 a răspuns:

Vesti bune pentru tine : Ecila RPG Recruteaza staff chiar in aceste momente cautam 5 admini capabili sa lucreze cu alti si sa fie foarte rabdatori. Dar avem standarde in cativa pasi simpli:
1.Trebuie sa dati like la pagina de FB : https://www.facebook.com/pages/EcilaRo_Official/274355136082933
2. Sa dati in cronologie mesaj cu gata
3. Sa aduceti playeri (minim 2)
4. Sa faceti reclama pe alte forumuri, servere, comunitati etc pe orice puteti. sa faceti screenshot sau sa dati link-ul cu reclama prin mess la agache.vasi@yahoo.com, zeus_pro@yahoo.com
Sau Skipe : vasi.agache
Va asteptam cu nerabdare!;))
P.S Trebuie minim 20 reclame pe saptamana
P.S 2 Imi place poza ta :))

| LuCy21 a răspuns:

HostName: Respect-Game: Unban All!
Address: respect-game.ddns.net:7077
Players: 3 / 100
Ping: 15
Mode: RG:RPG v1.1.0
Map: RG City
Incepatorii primesc level 2 si 1kk
Daca aduci un player care face level 3 vei primi 500k, deci daca aduci 4 playeri care fac level 3 primesti 2kk

| ionut2014 a răspuns:

Vino pe serverul nostru de samp RPG si ai sa ai parte de mii si mii de surprize placute! Admini, fondatori si playeri de treaba cum nu ai vazut in alte servere! Marea redeschidere este pe data de 04.09. 2015 la ora 15:00! Haideti si voi! Este cel mai smecher server de samp din lume!winking

| GaNsTaR explică:

Hmm... niciunul dintre voi nu mi-a dat serverul pe care il cautam. Eu as dori un sv cu playeri +10 si care sa dea admin pe activitate si exp.

| GaNsTaR explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurile acordatewinking

| AndreiUNJucator a răspuns:

Avand in vedere gamemode-ul si comportamentul exemplar al adminilor pot spune ca serverul RPG.PLAYED.RO reprezinta un mare succes. Mai multe detalii pe www.played.ro
Intrati sa va convingeti!

| MosuPlayed a răspuns:

RPG.PLAYED.RO Este un sv recent deschis si foarte frumos. Merita incercat.

| Ghiorghiciuc_Iulian_1998 a răspuns:

93. 39. 119. 220:7777 sigur primesti admin daca stii comenzile bft sv e hostat e deshis de 1 zi are cv player te ast cu mare drag sa nu uiti 93. 39. 119. 220:7777

| MrWhite a răspuns:

Astazi, 11/10/2013, ora 20:00 serverul de samp roleplay Zendy, ce dispune si de un forum ( http://forum.zendy.ro ) se va deschide! IP: 195.225.59.8:7777. Va asteptam pe toti!
PS: Cautam staff atat pentru forum cat si in joc. Detalii la id de mess: petrethegreen

| yellowexiled a răspuns:

Vrei un server tare nu?
care sa fie ca in viata reala pai eu iti pot fii de ajutor
Address:93.119.30.67:7777
iti da de la inceput level 5+10000 si poti intra in factiuni de la level 5 fara cerere pe forum

| CudiBoYRoby a răspuns:

HostName: FRPG:Sambata ora 20:00 dam liderele!
Address: 188.241.14.13:7777
Players: 12 / 50
Ping: 21
Mode: ForceRPGv.7.8
Map: LS and LV Dam admine/helpere pe playeri adusi la lvl 1 dam 100k la lvl 2 dam o masina.hai si tu!

| huzum a răspuns:

Davidcool_boy

| sampserver a răspuns:

Server abia deschis dar game modul este foarte bun iar admini sunt foarte de treaba. Si poti sa fii sigur ca daca aduci ceva playeri vei primi admin imediatwinking
HostName: GamesMures @ RPG Romania Game
Address: 31.215.195.111:7777
Players: 12/ 50
Ping: 25
Mode: RPG [0.3e]
Map: San Andreas

| sampserver a răspuns:

Serverul nostru abia a fost deschis dar iti garantez ca este unul foarte bine facut si daca vei aduce playeri vei deveni admin. Numele meu in joc este vlad08. Cand vei intra pe server sa ma contactezi pentru mai multe detalii.
HostName: GamesMures @ RPG Romania Game
Address: 31.215.195.111:7777
Players: 12/ 50
Ping: 25
Mode: RPG [0.3e]
Map: San Andreas

| Meffix77 a răspuns:

Hostname: [0.3z]DevilZ RPG -/startlevel pentru începători.
Adress: rpg.devilz.ro:7777
Players: x/100
Ping: 14
Mode: Devil Zone RPG v2.0.3
Map: San Andreas

| Tigrisorul112 a răspuns:

Hai pe rpg.cswin.ro:7777, se aleg helperi si la 30 on lideri, sunt cam 30-40 playeri seara pe server si suntem in crestere.

| nikeforteam a răspuns:

Intra pe rpg.forteam.ro sete un server rp nu stunt avem masini personale case bizuri factiuni etc...

| nikeforteam a răspuns:

Intrati pe rpg.forteam.ro este un server foarte populat avem si masini personale( peste 1000). Pe server sunt cam 60 playeri online tot timpul in weekend 100.

| DlAgent a răspuns:

Ip 93.119.26.153:7777 se fac eventuri zilnic se primeste bonus de incepator bani si lvl up
Forum:www.darkgames.ro/

| adypustyu a răspuns:

sall
adyboss271: HostName: xGamers: Diseara se alege Staff+Realegeri Lideri
Address: gta.xgamers.ro:7777
Players: xx / 100
Ping: 42
Mode: xGamers GF
Map: San Andreas
adyboss271: daca intri SkinHead tea adus

| NePhx a răspuns:

HostName: Px-Romania: 20:00 LEVELUP+500K+4RP [0.3x]
Address: 80.96.216.226:7777
Players: 16 / 50
Ping: 96
Mode: Px-Romania V0.1
Map: Los Santos

| Edythebestofcs a răspuns:

GTA.DeagLe.Ro

| DipperSaintsNetwork a răspuns:

Salut, comunitatea Saints-Network s-a deschis de cateva zile si te asteapta si pe tine.

Serverul este unul de SA:MP (San Andreas Multiplayer). Intra aici alaturi de prieteni tai, o adresa catre server

HostName: Saints-Network: SA-MP 0.3x Server

Address: 93.119.26.227:7777

Players: XYZ / 100

Ping: X

Mode: S-RPG v1.2

Map: Los Santos

Forumul comunitatii este: http://saints-net.com/forum/

Ne bucuram ca ti-ai dat unpic interesu sa citesti si, bineinteles, te asteptam pe server!