| Stefan_Doru_1991 a întrebat:

Caut un cod pentru metin2! stiu ca sunt am vazut si jucatori care folosesc coduri si numa nu gasesc si eu as vrea un link de unde sa il downladez si daca are si instructiuni de folosire e mai bine daca nu nu oricum ma voi descurca.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SweetBoy96 a răspuns:

Salut Stefan, am eu un raspuns.In urmatorul link sunt mii de hackuri metin2ro/metine private cu tot cu instructiuni(normal)(trebuie sa ai cont neaparat pentru a le downloada):
http://metin2rohacks.wikiforum.ro/f1-hacks-metin2
Daca te-am ajuta te rog frumos funda

| Stefan_Doru_1991 explică (pentru SweetBoy96):

Ii bun multumesc sunt dar nu prea merg oricum mai astept raspunsuri apropo cu iti dau funda ca sunt nou si nu stiu happy

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Stefan, dacă joci metin 2.ro îţi recomand să downloadezi metin2 mod pl pe data actuală, se face update la fişierele metinului in fiecare miercuri, se mai adaugă unele fişiere noi, uite-te pe youtube cum să downloadezi metin2.ro mod pl pentru data actuală.