| OkapiRo a întrebat:

Caut un fishbot pentru metin2ro care sa mearga fara virusi fara key loger...sa mearga pe windows 7... DAU fundita big grin

Răspuns Câştigător
| bebe1000 a răspuns:

Ai cautat pe elitepvp? http://www.elitepvpers.com/......-fish.html eu iti recomand de aici sa iti descarci mereu fishu el face de aproape 1 an poate chiar mai mult fish-urii functionabile funda?

9 răspunsuri:
| bebe1000 a răspuns:

Http://www.elitepvpers.com/......-fish.html poti descarca mereu de aici el se ocupa cu fish-urile de 1 an

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.

| 99Andy99 a răspuns:

Bebe1000 nu ma lasa sa-mi fac cont pe elitepvpers ca sa-l descarc, ce fac?

| Ionut_Gherasim_1990 a răspuns:

Gasesc si eu un hack fishbot pentru un metin oficial?

| FreshGG400 a răspuns:

Www.metin2mod.tk cel mai bun... fishbot. tot azi am facut 6scoici. nu e keylogger zi nu necesita oprirea antivirusului... nu are virusi

| Dani_Barosanu_1998 a răspuns:

E cher adervar aia? uite yd de mess everthebest13@yahoo.com zim pe messs daca e adevrat