| urechiusha a întrebat:

Caut un joc mai vechi cu masini
Salut! de ceva vreme caut un joc vechi cu masini. in care faceai curse pe teren zapada etc si mai puteai sa te duci intr-o arena in care bateai recorduri cu masina pe rampi gen sarituri etc. Iar cand porneai jocu aparea un cauciuc care se plimba pe ecran nu mai stiu cum se numea jocul oricum daca aveti vreo idee despre cum se num plss dati rasp

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nuht incearca pe youtube sa scrii stunt man vezi ce iti apare

| urechiusha explică (pentru Narfundo):

Nu nu-i asta, desi seamana mult in joc puteai sa intri intr-o arena in care bati recorduri pana unde poti sa arunci pasageru masini si etc. pe rampi si asa mai departe

| AlexandruSfetcu1998 a răspuns:

E cumva ignition?

| urechiusha explică:

App jocul era tip rally, curse pe teren, zapada etc dar masinile erau vechi.